Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

„Czytelnik na 100 procent”

Wypożycz i przeczytaj 100 lub więcej książek z naszej biblioteki i zdobądź super nagrodę!
1) Organizatorem konkursu jest Miejska Biblioteka Publiczna im. Władysława Strzemińskiego w Koluszkach.
2) Uczestnikami konkursu mogą być czytelnicy Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Władysława Strzemińskiego w Koluszkach wraz z Filią w Gałkowie Dużym.
3) Ocenie konkursowej podlega aktywność czytelnicza w okresie od 1 września 2020 r. do 30 kwietnia 2021 roku.., a jej wyrazem będzie liczba wypożyczonych książek w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Koluszkach oraz terminowość ich zwrotu.
4) Finalistami konkursu są osoby, które wypożyczą i przeczytają minimum 100 książek w okresie od 1 września 2020 r. do 30 kwietnia 2021 roku. Finaliści, po uprzednim pisemnym wyrażeniu zgody wezmą udział w losowaniu nagrody.
5) Zwycięzca konkursu zostanie wyłoniony w drodze losowania, które odbędzie się w maju 2021 roku i otrzyma tablet oraz dyplom. Osoby nagrodzone zostaną powiadomione przez Organizatora.
6) Sprawy dotyczące konkursu, nieuregulowane w regulaminie, są rozstrzygane przez Organizatora.
7) Ogłoszenie wyników nastąpi na stronie http://mbpkoluszki.wikom.pl i Facebooku Biblioteki